• मनाङ मा वर्षाको कारण बेली ब्रिज बगायो

  June 23, 2019     10:29 pm

  असार ८ ।मनाङ मा वर्षाको कारणको बेली ब्रिज बगाएको छ ।

  नासों गाउँपालिका(१ र लमजुङ जिल्लाको मर्स्याङ्दी गाउँपालिका(४ को सिमानामा पर्ने म्यार्दे खोलामा रहेको बेशिसहर(मनाङ सडकखण्डको पक्की फलामे पुल बगाएको हो। बर्षाको कारण खोलामा बाढी आई पुलको जग सहित बगाउदा सवारी आवागमन पुर्णरुपमा अवरुद्ध भएको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।