• करेन्ट लागेर मृत्यु

  June 23, 2019     10:21 pm

  दोर्दी गाउँपालिका २ अर्चलबोटका मनिका बिककाे करेन्ट लागि मृत्यु भएकाे छ । आफ्नै घरको परालको टौवामा पराल तान्ने क्रममा पराल मुनि रहेको सरकुलर मेसिन (काठ चिर्ने मेसिन ) सर्ट भई करेण्ट लागेर घाइते भई उपचारको लागि जिल्ला सामुदायिक अस्पताल बेसिशहरमा ल्याउदै गर्दा बाटोमा नै मृत्यु भएकाे प्रहरीले जनाएकाे छ । घटनाको बिषयमा थप अनुसन्धान भईरहेको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।