• बृहत इक्यान मेला असार २६ गतेदेखि, उच्च शिक्षाबारे सबै जानकारी पाइने

  June 19, 2019     9:46 pm


  काठमाडौं असार २ । उच्च शिक्षाका लागि विदेशी भूमि जान चाहने विद्यार्थीलाई लक्षित गरी नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)ले बृहत शैक्षिक मेला आयोजना गर्ने भएको छ । आगामी असार २६ गतेदेखि २९ गतेसम्म चल्ने मेलामा विभिन्न देशका शैक्षिक संस्था तथा ती संस्थाका प्रतिनिधी सहभागी हुनेछन् ।

  ‘मेलामा विद्यार्थीहरुले विभिन्न देशका शैक्षिक संस्था तथा नीतिबारे जानकारी लिनुका साथै एकै थलोमा धेरैभन्दा धेरै प्रतिनिधीहरुसँग साक्षात्कार गर्न पाउनेछन’ इक्यानका अध्यक्ष विष्णुहरि पाण्डेले जानकारी दिए ।

  राजधानीको भृकुटिमण्डपमा आयोजना हुने मेलामा १ लाखभन्दा बढी विद्यार्थी तथा अभिभावकले अवलोकन गर्ने अपेक्षा राखिएको छ । मेलामा अष्ट्रेलिया, युके भारत, जापान, जर्मनी, चीन, युरोप, अमेरिकालगायतका देशका प्रतिनिधी सहभागी हुनेछन् ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।