• भूपु विद्यार्थीहरुको पहलमा शैक्षिक सामाग्री वितरण

  June 16, 2019     9:27 pm

  पोखरा १ असार । नुवाकोटस्थित कन्यादेवी आधारभूत विद्यालयमा अध्ययनरत छात्रछात्रालाई शैक्षिक सामाग्री वितरण गरिएको छ।

  सामर्थ्य नेपाल नुवाकोट र समृद्ध नुवाकोटको संयुक्त आयोजनामा शुक्रवार उक्त विद्यालयमा अध्ययनरत १६ जना अनाथ छात्रछात्रा तथा १ जना वर्ष उत्कृष्ट विद्यार्थीसहित १७ जनालाई स्कुल ब्याग,जुत्ता,कापीकलम,ज्यामिती बक्स लगायतका शैक्षिक सामाग्री वितरण गरिएको हो।

  विद्यालयमा अध्ययनरत बाकी ८० जना छात्रछात्रालाई समेत प्रोत्साहन स्वरुप शैक्षिक सामाग्री बाडिएको छ । सोही विद्यालयमा अध्ययन गरेका भुपु विद्यार्थीहरु भुवन प्रसाद प्याकुरेल,धुव्र कोईराला,सनम न्यौपानेको पहलमा उठेको सहयोग रकमबाट उक्त शैक्षिक सामाग्रीहरु वितरण गरिएको जनाईएको छ।

  गरिब,जेहन्दार,अनाथ छात्रछात्रालाई अध्ययनमा सहयोगस्वरुप गरिदै आएको सहयोग कार्यक्रमलाई आगामी दिनमा पनि निरन्तरता दिईने बताईएको

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।