• तनहुँमा सवारी दुर्घटना ८ जना घाईते

  June 14, 2019     10:09 pm

  म्याग्दे गाउँपालिका – ४ छबिसे स्थित पृथ्वी राजमार्गमा हाईस गाडी दुर्घटना हुँदा ८ जना घाइते भएका छन् । पोखरा बाट दमौली तर्फ जाँदै गरेको बा २ ख १८९१ नम्बरको हाईस आफै अनियन्त्रीत भई सडकबाट अन्दाजी १०–१२ फिट बाटो बाट तल खसेको हो । दुर्घटनामा हाईसमा सवार ८ जना घाईते भएका छन् । घाइतेको उपचारको लागि दमौली अस्पताल पठाईएको छ । घटनाको विषयमा थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।


  घाइते हुनेमा कास्की अन्नपुर्ण गाउँपालिका–९का सम्झना पुन मगर, पोखरा महानगरपालिका– ९ को नबिन भुजेल, पोखरा महानगरपालिका –२४ को सुशान सुबेदी तनहुँ देबघाट गाउँपालिका – २ को बिजय थापा , छबिलाल थापा , नवलपरासी बुलिङटार गाउँपालिका–५ को कृष्ण बहादुर राना,े हर्क बहादुर थापा र भारत घर भएका जितेन्द्र पाण्डे रहेका छन् ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।