• कास्की प्रहरी लागुऔषध विरुद्ध खरो उत्रदै, फेरि अर्को ठुलो सफलता

  June 14, 2019     9:43 pm

  जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीले ठुलो मात्रामा लागूऔषध सहित १ जनालाई पक्राउ गरेको छ ।
  पक्राउ पर्नेमा सिन्धुपाल्चोक चौतारा गाउँपालिका-१० शंखमुल घर भई हाल पोखरा महानगरपालिका-१० बस्ने १८ वर्षिय डेबिड तामाङ रहेका छन् ।
  विशेष सुचनाको आधारमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीका प्रमुख प्रहरी उपरीक्षक दान बहादुर कार्कीको कमाण्डमा खटिएको प्रहरी टोलीले पोखरा महानगरपालिका (१० गण्डकि अस्पताल नजिक बिजय कुमार गुरुङको घरमा डेरा गरी बसेका तामाङलाई निजकै डेरा कोठाबाट पक्राउ गर्न सफल भएको हो ।
  पक्राउ परेका निज डेबिड तामाङको साथबाट प्रहरीले डाईजापाम,फेनरागन र नुर्फिन गरी १हजार ४ सय ६४ एम्पुल,फेन्सिडिल ३ बोरा ९३सय३८ बोत्तल० र नाईट्रोसन चक्की १सय थान गरी जम्मा १हजार९सय२ थान लागूऔषध सहित बरामद गरेको छ ।


  पक्राउ परेका निज डेबिड तामाङ माथि थप अनुसन्धान भईरहेको छ ।
  जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीमा हालै मात्र सरुवा भई आउनु भएका प्रहरी उपरीक्षक दान बहादुर कार्कीले छोटो समयमै ठुलो मात्रामा लागूऔषध कारोबारीहरुलाई पक्राउ गर्न सफल भएका छन् । यही जेठ २९ गते पोखरा महानगरपालिका(१० बुद्धचोक बस्ने ३८ वर्षिया देवी कुमारी गुप्तालाई ९ सय थान लागूऔषध सहित पक्राउ गर्न सफल भएका छन् भने सोही मितिमा नै कार्की कै कमाण्डमा खटिएको प्रहरी टोलीले पोखरा स्थित उत्तमचोकबाट १५ सय थान लागूऔषध सहित गोविन्द थापालाई पक्राउ गर्न सफल भएका हुन ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।