• विप्लव समूह कास्कीका सेक्रेटरी सहित १८ जना पक्राउ

  June 9, 2019     10:18 pm

  पोखरा २६, जेठ
  नेत्रविक्रम चन्द विप्लव समूहका कास्कीका जिल्ला सेक्रेटरी सहित १८ जना नेता तथा कार्यकर्तालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । कास्कीको अन्नपूर्ण गाउँपालिका–११ बाट शनिबार साँझ उनीहरुलाई गोप्य सुचनाको आधारमा पक्राउ गरिएकोे कास्कीका प्रहरी प्रमुख प्रहरी उपरिक्षक दानबहादुर कार्कीले बताए ।
  उनीहरुलाई शनिबार राति नै जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीमा ल्याइएको उनले बताए । उनीहरुबाट विप्लव समुहको दष्तावेज सहित आमा समुहको भवनबाट पक्राउ गरिएको एस.पी. कार्कीले जनाए ।
  पक्राउ पर्नेहरूमा मिलन राई, काजी गुरुङ, सन्तोष विक, आस्था नेपाली, प्रकाश बास्तोला, जंगबहादुर (उर्फ) लगायतका रहेको प्रहरीले जनाएको छ । गुरुङ विद्यार्थी संगठनका जिल्ला अध्यक्ष, राई केन्द्रीय सदस्य, नेपाली कास्की उपाध्यक्ष भएको बताइएको छ ।
  विद्यार्थी संगठन अखिल (क्रान्तिकारी) को बैठक बस्दै गर्दा प्रहरीको टोलीले घेरा हाली उनीहरुलाई नियन्त्रणमा लिएको श्रोतले जनाएको छ । केही दिन यता विप्लव समुहका नेता तथा कार्यकर्ताको विभिन्न गतिविधि हुदै आएको बताइएको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।