• एप्रोलिया स्ट्रोम बिक्री शुरु

  June 6, 2019     10:14 pm

  युवा पुस्ता लक्षित भेस्पा र एप्रोलिया ब्राण्डको नया स्कुटर बजारमा आएको छ । विहिबार एक कार्यक्रमका विच पोखराको आधिकारिक विक्रेता सीताज लाइफ स्टाइलले एप्रोेलिया स्ट्रोमको विक्री शुभारम्भ गरेको हो । प्रमुख अतिथी पश्चिमाञ्चल अटोमोवाइल्स डिलर्स एसोशिएसनका अध्यक्ष चन्द्र कुँवर र सीताज लाइफ स्टाइलका प्रबन्ध निर्देशक अनुजकुमार बास्तोलाले स्कुटर संयुक्त रुपमा अनावरण गरि बुकिङ्ग खुल्ला भएको घोषणा गरेका थिए ।
  कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि पश्चिमाञ्चल अटोमोवाइल डिर्लस एसोशिएसनका अध्यक्ष चन्द्र कुँवरले सेल भन्दा बढि सर्भिसमा फोकस गर्न आग्रह गरे । उनले व्यवसायसंगै सामाजिक उत्तरदायित्वका काममा पनि व्यवसायीले महत्व दिनुपर्ने बताए ।


  संस्थाका प्रबन्ध निर्देशक अनुज वास्तोलको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा स्वागत तथा स्कुटरको विशेषताबारे संस्थाका प्रवन्धक आशिष श्रेष्ठले प्रकाश पारेका थिए । भेस्पाको ५ विभिन्न मोडलहरु रहेका छन्, भने एप्रोलियाको ३ विभिन्न मोडलहरु रहेका छन् । एप्रोलिया स्ट्रोम १२५ सिसी स्कुटर दुइ रङ्गमा उपलब्ध छ । सिङ्गल सिलिण्डर, ३ भल्भ भएको स्कुटरमा कम्वी बे्रक सिस्टममा बनाइएको छ । नेपालको बाटो सुहाउदो १२ इन्चको टायर जडान गरिएको छ । ६.५ लिटरको इन्धन ट्याङ्की रहेको स्कुटरको माइलेज भ्यालीमा प्रतिलिटर ३५ किलोमिटर रहेको छ भने राजमार्गमा ४० किलोमिटर रहको छ । यसको मुल्य २ लाख २४ हजार ९ सय तोकिएको श्रेष्ठले जनाए । यो युवा पुस्तालाई लक्षित गरिएको छ ।
  सीताज लाइफ स्टायलले २०७२ सालमा भेस्पा स्कुटरको विक्री पोखराको वजारमा शुरु गरेको हो । यो विचमा स्कुटर २ हजार भन्दा धेरै विक्री गरिसकेको छ । स्कुटरको मुख्य बजार पोखरा लगायत स्याङ्गजा, पर्वत, वाग्लुङ्ग, तनहुँ, लमजुङ्ग लगायतको जिल्ला रहेका छन् । पोखराका अलावा यसको विक्री वितरण सीताज लाइफ स्टाइलको शाखा दमौलीबाट पनि भइरहेको संस्थाका प्रवन्ध निर्देशक अनुज वास्तोलाले बताए ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।