• हेमजामा बृक्षरोपढा कार्यक्रम

  June 5, 2019     6:40 pm

  पोखरा, २२ जेठ ।

  बिश्व वातावरण दिबसको अबसर पारि सामुदायिक सेवा केन्द्र एवं सामुदायिक प्रहरी सेवा हेमजाले बृक्षारोपण गरेको छ । पोखरा २५ हेमजामा अबस्थित बालकल्यण आधारभुत बिद्यलयमा बृक्षरोपण गरिएको हो ।

  कार्यक्रमको उद्घाटन गर्दै प्रमुख अतिथी पोखरा महानगरपालिका वडा न. २५ का वडा अध्यक्ष सोभाखर तिमिल्सिनाले सेवा केन्द्रले सरनिय काम गरेको भन्दै प्रसंसा गरे । त्यस्तै उनले रोपएिको बिरुवालाई बचाउन बिद्यलय परिवारलाई आग्रह गरे । कार्यक्रममा बिषेश अतिथी वढा प्रहरी कार्यलय बगरका प्रहरी निरिक्षक दिपक थापाले बृक्षारोपण गरिएको बिरुवाmलाइ जोगाउनु पर्ने बताए । त्यस्तै मनिसको सम्पती भनेको स्वस्थ्य भएकोले स्वस्थ हुनको लागि वातावरण पनि हरियाली र सफा हुनुपर्ने बताए ।

  सामुदायिक सेवा केन्द्र एवं सामुदायीक प्रहरी सेवा हेमजाकी अध्यक्ष बिष्णु बास्तोलाको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमको सञ्चालन सह–सचिब सृजना सापकोटाले गरिन ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।