• समुदाय प्रहरी साझेदारी अवधारणा पुस्तक ‘ अञ्जुली ‘को बिमोचन

  June 4, 2019     7:37 pm

  पोखरा जेठ २१/
  समुदाय प्रहरी साझेदारी अवधारणा अन्तर्गत जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीले जिल्ला भरी भए गरेका प्रहरी गतिविधिहरुलाई समेटरे तयार पारेको अञ्जुली नामक पुस्तकको गण्डकी प्रदेश प्रहरी प्रमुख प्रहरी नायव महानिरीक्षक दान सिंह बोहराले आज एक कार्यक्रमका बिच बिमोचन गर्नु भएको छ ।

  नेपाल प्रहरी, स्थानिय तह, समुदाय, सामजिक संघ सस्था र विद्यालयको समन्वयात्मक भुमिकाबाट समाजमा व्याप्त विकृतीहरुलाई निराकरण गर्ने उदेश्यले लागु गरीएको उक्त अवधारणा अन्तर्गत जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीले हालसम्म गरेका विभिन्न जनमुखि गतिविधीलाई पुस्तकको माध्यमबाट आम सर्वसाधरणसम्म पुर्या्उने उदेश्यले उक्त पुस्तक तयार पारिएको हो ।

  पुस्तक बिमोचन पश्चात कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै प्रमुख अतिथी समेत रहनु भएका प्रहरी नायव महानिरीक्षक बोहराले समाजमा शान्ती सुरक्षा तथा अमनचयन गर्ने कार्य प्रहरी एक्लैको प्रयासले मात्र सम्भव हुन नसक्ने बताउँदै आम नागरीकको सहयोग अपरीहार्य हुने बताउनु भएको छ ।

  त्यस्तै भर्खर मात्रै कास्की प्रहरी प्रमुखको जिम्मेवारी सम्हाल्नु भएका प्रहरी उपरीक्षक दान बहादुर कार्कीले नेपाल प्रहरीले समय समयमा अवलम्बन गरेका विभिन्न नीति तथा अवधारणाहरुले प्रहरी र जनता विचको सम्बन्धलाई अझ प्रगाढ बानउँदै लगेको बताउँदै समुदाय प्रहरी साझेदारी अवधारणाले समेत यसमा ठुलो भुमिका निर्वाह गर्ने बताउनभयो ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।