• जनप्रिय स्कुल नजिक मोटरसाईकलले ठक्कर दिदा १ जना घाईते

  June 2, 2019     10:14 pm

  पोखरा, १९ जेठ ।

  पोखरा को जनप्रिय स्कुल नजिक ग ४ प ७३५० नम्बरको मोटरसाईकल ले ठक्कर दिदा सोही ठाउँ बस्ने वर्ष ७६ को हरि कुमार श्रेष्ठ घाइते भएका छ्न। उनको मेट्रोसिटि अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ। मोटरसाईकल र चालकलाई नियन्त्रणमा लिई घटनाको विषयमा थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।