• पोखरामा रवीन्द्र प्रतिष्ठानको प्रधानमन्त्री द्धारा घोषणा, सरकारले १ करोड दिने

  June 1, 2019     10:08 pm

  फोटो: गन्थन डटकम

  पोखरा, १८ जेठ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले स्वर्गिय रबिन्द्र अधिकारीको नाममा स्थापित रवीन्द्र अधिकारी स्मृति प्रतिष्ठानको पोखरामा औपचारिक घोषणा गरेका छन् ।

  समितिको अध्यक्षमा स्वर्गीय रविन्द्र अधिकारीको धर्मपत्नी विद्या भट्टराई उपाध्यक्षमा नेकपाका जिल्ला अध्यक्ष कृष्ण थापा, महासचिव धनराज आर्चाय रहेका छन् । समितिको २५ सदस्य कार्यसमितिको घोषणा र ३५ सदस्यी सल्लाहकार समिति घोषणा गरेको छ । प्रधानमन्त्री ओलीले प्रतिष्ठानलाई राजनीति भन्दा माथि राखेर काम गर्न आग्रह गरे ।

  उनले वाइडबडी काण्डमा स्व. पर्यटन मन्त्रीको कुनै सम्लग्नता नरहेको समेत बताए । उनले केहि भुईफुट्टा व्यक्ति र संस्थाले आरोप लगाउँदैमा उहाँ दोषी नुहेन पनि उल्लेख गरे । रवीन्द्र अधिकारीलाई भष्ट्रचारी भन्ने ब्यक्ति न्याधिस हुन् भनि प्रतिप्रश्न गरे ?

  प्रधानमन्त्री ओलीले अधिकारी विकास प्रेमी, इमान्दार र कास्कीले गर्व गर्ने नेताको रुपमा रहेको बताए । प्रधानमन्त्री ओलीले अधिकारीको प्रतिष्ठानलाई सरकारले १ करोड रुपैयाँ दिएर सहयोग गर्ने घोषणा गरे । गण्डकी प्रदेशका मुख्यमन्त्री पृथ्वी सुब्बा गुरुङले स्व. अधिकारीको सपना पुरा गर्न गढडकी प्रदेश लाग्ने बताए । उनले थालेका कामको योजनालाई प्रदेश सरकारले सहयोग गर्ने समेत बताए ।

  रवीन्द्र अधिकारीकी धर्मपत्नी एवं प्रतिष्ठानका तदर्थ समिति अध्यक्ष विद्या भट्टराईले स्वर्गीय अधिकारीले राष्ट्रलाई पु¥याएको योगदानको कदर गर्दै अधिकारीलाई चिरस्थायी बनाउन स्मृति प्रतिष्ठान स्थापना गरेको बताइन् । उनले राज्यलाई अनुसनधानात्मक काममा सहयोगको लागि प्रतिष्ठान सधैं लागिरहने छ । उनले मानव स्रोत संशाधनको विकास गरी सिप तथा अनुसन्धानमुलक काम गर्न प्रतिष्ठान खोलिएको बताइन् ।गन्थन डटकम को सहयोगमा

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।