• सन्नी लियोनीले नेपाली चलचित्र ‘पासवर्ड’ को गीतमा गरे आईटम ‘डान्स’

  May 30, 2019     9:48 pm

  चर्चित पोर्नस्टार एवम् वलिउड अभिनेत्री सन्नी लियोनीले डान्स गरेको चलचित्र ‘पासवर्ड’को प्रदर्शन भदौ २७ बाट हुने तय भएको छ । एबी इन्टरनेसनलको ब्यानरमा निर्माण भएको पासवर्डलाई सम्राट बस्नेतले निर्देशन गरेका हुन् ।

  यस चलचित्रको एक गीतमा बलिउड अभिनेत्री सनी लियोनीले आइटम डान्स गरेकी छिन् । चलचित्रमा अनुपविक्रम शाही, बुद्धि तामाङ, रविन्द्र झा, विक्रम जोशी, प्रविन खतिवडा, धिरेन शाक्य, लिसा सुनार, छुल्ठिम गुरुङ, बिक्रान्त बस्नेत लगायतले अभिनय गरेका छन् ।

  सनी लियोनी फिचार्ड गीत भने जेठ २० गते रिलिज हुँदैछ । एक्सन कमेडी थ्रिलर जनारामा निर्माण गरिएको चलचित्रको छायांकन नेपाल, लण्डन, स्कटल्याण्ड र माल्समा गरिएको हो ।

  सीमा गुरुङको कथा, अर्जुन जिसीको सम्पादन र सौरभ लामाको कोरियोग्राफी रहेको चलचित्रमा अमित बस्नेत र हिराल जोशीको लगानी रहेको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।