• देशका १८५ नगरपालिकामा व्यवस्थित सहर निर्माण गरिने

  May 29, 2019     7:21 pm

  जेष्ठ १५। सरकारले देशका १८५ नगरपालिकामा व्यवस्थित सहर निर्माण गर्ने भएको छ । यस्तै विराटनगर, काठमाडौं, बुटवल नेपालगन्जलगायतका क्षेत्रमा मेगासिटी विकास गर्न सम्भाव्यता अध्ययन गरिने भएको छ । यस्तै केही स्थानमा स्मार्ट सिटी निर्माण गर्न पनि प्रक्रिया थालिने अर्थमन्त्री युवराज खतिवडाले बजेट भाषणमार्फत जानकारी दिएका छन् ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।