• पि एन क्याम्पस गेट अगाडी शव फेला

  May 27, 2019     7:32 pm

  पोखरा, जेठ १३ ।
  पि एन क्याम्पस गेट अगाडी शव फेला परेको छ। क्याम्पसको माथिल्लो गेट अगाडी सडक पेटिमा उक्त शव फेला परेको हो। अन्दाजी ३२।३३ वर्ष को पुरुष पहिचान खुल्न बाँकि रहेको प्रहरिले जनाएको छ। घटनाको विषयमा थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरिले जनाएको भईरहेको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।