• दारी ग्याङ पोखरा र नेपाल स्वयंसेवी आकस्मिक रक्तदान कार्यक्रममा १२० युनिट रगत संकलन

  May 26, 2019     9:51 pm

  १२ जेठ पोखरा । दारी ग्याङ पोखरा र नेपाल स्वयंसेवी रक्तदाता समाज कास्कीको संयुक्त आयोजनामा आइतबार भएको आकस्मिक रक्तदान कार्यक्रममा १२० युनिट रगत संकलन भएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाइटी, श्रेत्रीय रक्तसञ्चार सेवा केन्द्र कास्कीको विशेष अनुरोधमा उक्त रक्तदान कार्यक्रमको आयोजना गरिएको हो । कास्किमा सबैभन्दा बढी रगत संकलन गरेर कास्किमा दारी ग्याङ परिचित रहेको छ भने जुनसुकै अबस्थामा पनि रगत चाहिएमा रगत उपलब्ध गराउदै आएकोछ।

  पहिलो रक्तदाता जग्दिश पौडेललाई ब्लड ब्याग हस्तान्तरण गर्दै रक्तदान कार्यक्रमको शुभारम्भ भएको संयोजक बसन्त पहारीले बताए । पोखरा महानगरपालिका वडा ९ का वडा अध्यक्ष प्रमुख अतिथि रामराज लामिछानेले युबाहरु एक जुट भएर सामाजिक कार्यमा लाग्नु खुसिको कुरा हो अब तपाइहरु देश निर्माणमा लाग्नु पर्ने सुनाए । कार्यक्रममा दारी ग्याङ पोखराका पूर्व संयोजक शेखर गौतमले संसारमा कसलाई कहाँ कति खेर रगतको आबस्यकता पर्छ थाहा नभएको र रगत कृतिम बनाउन नसकिने भएकोले रक्तदान गर्न आग्रह गर्नुभयो , नेपाल स्वयंसेवी रक्तदाता समाज कास्कीका उपाध्यक्ष जितेन्द्र मान शाक्य, वसन्त विनोद, रञ्जन अधिकार क्षेत्री, दिवस गुरुङ लगायतले बालेका थिए ।

  उक्त अवसरमा नेपाल स्वयंसेवी रक्तदाता समाज कास्कीका अध्यक्ष तिर्थ राज अवस्थीले ५७ औ पटक रक्तदान गरे । यस्तै वसन्त विनोदले ३७ औ पटक रक्तदान गरेका छन् । अवस्थीले स्वागत गरेको कार्यक्रममा पहिलो रक्तदाता, महिला दिदीबहिनीहरु लगायतको उल्लेखनिय सहभागिता रहेको कार्यक्रम संयोजक समेत रहेका पहारीले बताए । कार्यक्रमको सञ्चालन बिरेन्द्र पराजुली र बिक्रम पाण्डेले गरेका थिए ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।