• कास्कीमा ठुलो मात्रामा लागू औषध सहित ७ पक्राउ

  May 23, 2019     10:46 pm

  कास्कीमा ठुलो मात्रामा लागुऔषध बरामद गरिएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीबाट सादा पोसाकमा प्रहरी निरीक्षक सागर पन्तको कमाण्डमा खटिएको प्रहरी टोलीले सुचना संकलनको आधारमा पोखरा महानगरपालिका बडा नं ९ पृथ्वीचोक स्थित होटलबाट लागू औषध ओसारपोसार गरी बिक्रि बिबरण गर्ने २ महिला सहित ७ जना प्रहरीले पक्राउ गरी सार्वजनिक गरेको हो ।

  उनीहरुको साथबाट लागू औषध बुर्फिनर्फन– ३४१ थान , डाईजापाम – ३४१ थान, फेनेरागन – ३४१ थान र नाईट्रोसन १०० चक्की सहित गरी जम्मा १२२८ थान बरामद गरी थप आबश्यक सोधपुछ तथा अनुसन्धान कार्य भईरहको जिल्ला प्रहरी कार्यलय कास्कीले जनाएको छ ।
  लागुऔषधका साथ पक्राउ पर्नेहरुमा रुपन्देही रोहीणी गा.पा ७ धगधगीको रामबृक्ष कोहार, तेतरी कोहार, सोनम कोहार, पोखरा वडा नं.०१ बस्ने अनिल गुरुङ, शुक्रराज सुनार, विक्रम वि.क. र अजय गुरुङ रहेका जिल्ला प्रहरी कार्यलय कास्कीका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरिक्षक रविन्द्रमान गुरुङ्गले जनाए ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।