• चट्याङ लागेर लेखनाथमा एकजना घाइते

  May 22, 2019     6:30 pm

  पोखरा ८ जेष्ठ । चट्याङ पर्दा लेखनाथमा एकजना घाइते भएका छन । बुधवार अपराह्न्न ४ बजे हावाहुरी र अविरल वर्षा संगै चट्याङ पर्दा पोखरा महानगरपालिका वडा नम्बर ३१ खोलावेसीकी मनमाया ढकाल घाइते भएकी हुन ।

  ढकाल घरमै बसिरहेको वेला घरमा चट्याङ पर्दा घाइते भइ वेहोस भएकी थिइन । वेहोस भएकी ढकाल करिव २ घण्टा पछि होसमा आएको र चट्याङ लागेर ढकालको टाउकोको पछाडिको कपाल आंशिक रुपमा जलेको स्थायिन छविराम सुवेदीले जानकारी दिए । चट्याङले ढकालको घरमा पनि आंशिक रुपमा क्षती पुर्याएको सुवेदीले जानकारी दिए ।गन्थन डटकम को सहयोगमा

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।