• पर्वतको कुस्मा मा कल्भर्टमा ठोकिएर सडकमै पल्टियो जिप

  May 22, 2019     2:50 pm   जेठ ८।
  पर्वत पर्वतको कुस्मा नगरपालिका ८ चुवामा भएको अनियन्त्रित भई जिप दुर्घटना हुँदा चारजना घाइते भएका छन्। 
  जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्वतका प्रवक्ता प्रहरी निरीक्षक राजन रायमाझीका अनुसार घाईते हुनेहरुमा बागलुङको ढोरपाटन नगरपालिका ६ का ३१ वर्षीय धनबहादुर कामी (चालक), वडा नं. १ की ११ वर्षीया मोना बिक, वडा नं. ९ का ४६ वर्षीय सोनम गुरुङ र कास्कीको पोखरा उपमहानगरपालिका १७ का ३० वर्षीय अभिषेक काफ्ले छन्।

  घाइतेमध्ये चालक कामीलाई केही बढी चोट लागेका कारण थप उपचारको लागि पोखरा पठाइएको छ भने अन्य ३ जनाको पर्वत अस्पतालमै उपचार भइरहेको छ।
  बागलुङको ढोरपाटन नगरपालिकाको ग २ च ५९ ८१ नं. को जिप अनियन्त्रित भएर सडक छेउमा रहेको कल्भर्टमा ठोक्किँदा सडकमै उत्तानो परेर पल्टिँदा उनीहरू घाइते भएका हुन्।

  जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय पर्वतका प्रमुख प्रहरी नायव निरीक्षक रामबहादुर भट्ट क्षेत्रीका अनुसार जीपमा ६ जना सवार रहेकोमा अरु २ जना भने सकुशल छन्। बागलुङबाट पोखराका लागि छुटेको उक्त जिप दुर्घटनामा पर्नुको कारणबारे अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले बताएको छ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।