• बुद्ध जयन्तीमा लेखनाथमा शान्ति ¥याली

  May 18, 2019     7:25 pm

  पोखरा ४ जेठ /

  २५६३ औं बुद्ध जयन्तीको अवसरमा विश्व शान्तिको कामना गर्दै साविक लेखनाथको विभिन्न ठाउमा शान्ति ¥याली निकालीएको छ।

  श्रीकर्म त्रियन धर्मचक्र बौद्ध विहार पोखरा लेखनाथ २९ र आनन्द धर्म चक्र बौद्ध गुम्वा पोखरा ३० मुसेटुडाले हरेक वर्ष जस्तै यस वर्ष पनि सामुहिक रुपमा बुद्ध जयन्ती मनाएका हुन् ।

  विश्व शान्तिको कामना गर्दै बुद्ध नेपालमा जम्मिएका हुन भन्ने शन्देश दिने गरि श्रीकर्म त्रियन धर्मचक्र बौद्ध विहारबाट निकालीएको ¥याली आनन्द धर्म चक्र बौद्ध गुम्वा मुसेटुडा पुगी पुजा पाठ सहित सभामा परिणत भएको हो ।

  आनन्द धर्म चक्र बौद्ध गुम्वाका सस्थापक अध्यक्ष क्याप्टेन प्रेम बहादुर गुरुङको अध्यक्षतामा भएको सो कार्यक्रममा श्रीकर्म त्रियन धर्मचक्र बौद्ध विहार संचालन समितिका अध्यक्ष सुवेदार चन्द्रबहादुर गुरुङ, सुर्यमुखि तमु समाजका अध्यक्ष सुवेदार कमल गुरुङ, स्थानिय समाजसेवी सुवेदार चन्द्रप्रसाद गुरुङ, आनन्द धर्म चक्र बौद्ध गुम्वा प्रमुख गुरु आईत बहादुर लामा,गुरु लामा छिरिङ लगाएतले भगवान बुद्धले दिएका शन्देसलाई सवैले आत्मसाथ गर्नुपर्नेमा जोड दिएका थिए ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।