• पोखरामा ठुलो रकम सहित जुवा खेल्ने पक्राउ (नामावली सहित)

  May 17, 2019     10:39 pm

  फोटोः गुगल

  पोखरा ३ जेठ ।
  पोखराबाट ठूलो रकम सहित ६ जुवाडे पक्राउ परेका छन् । पोखरा ७ मासबाटरमा डेरा गरि बस्ने ३५ बर्षिया मुना गुरुङले अवैध रुपमा जुवातास खेलाएको पाएपछि प्रहरीले विशेष अपरेशन गेरेको थियो। तास खेलिरहेको अवस्थामा उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

  ३ बुक तास र १ लाख ५२ हजार रुपैयाँ नगद समेत प्रहरी ले बरामद गरेको छ।

  पक्राउ पर्ने हरूमा नदिपुर ३ बस्ने पुर्ण बहादुर गुरुङ ,पोखरा महानगरपालिका बडा नं। ५ बस्ने बर्ष ३९ को ठाकुर गुरुङ , पोखरा महानगरपालिका बडा नं। ७ बस्ने बर्ष ३७ कि प्रेम कुमारी गुरुङ ,पोखरा महानगरपालिका बडा नं। ७ बस्ने बर्ष ३५ कि मिना पुन,
  पोखरा महानगरपालिका बडा नं। ८ बस्ने बर्ष ४० कि संगिता गुरुङ,
  पोखरा महानगरपालिका बडा नं। १५ बस्ने बर्ष ३६ कि मुना गुरुङ

  रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीका प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी रविन्द्रमान गुरुङले जानकारी दिए।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।