• सभागृह चोकमा बसले स्कुटरलाई ठक्कर दिदा एक घाइते

  May 17, 2019     7:01 pm

  पोखरा / ३ जेठ ।
  पोखराको सभागृह चोक नजिकै बसले स्कुटरलाई ठक्कर दिदा एक महिला घाइते भएकी छन्। ग १ ख ३९९५ नं को बसले ठक्कर दिँदा ग ९ प १५१५ नं को स्कुटरमा सबार पोखरा महानगरपालिका १७ म्युजियम कि चाँदनी कार्की घाइते भएकी हुन्। उनको हाल फिस्टेल अस्पताल उपचार भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।