• बेनिली किनेका राजुलाई थाइल्यान्ड भ्रमण उपहार

  May 14, 2019     4:59 pm

  बेनिली मोटरसाइकलले गत वर्ष चलाएको अफरमा पोखरा जाल्पारोडका राजु शिवभक्तिले थाइल्यान्ड भ्रमणको प्याकेज जितेका छन् । २०७५ सालभर बेनिलीका मोटरसाइकल किन्ने ग्राहकमध्येबाट १ जनालाई उक्त उपहार राखिएको थियो ।

  बेनिली मोटरसाइकलका लागि गण्डकी प्रदेशको आधिकारिक बिक्रेता बेनिली पोखरा लोमस इन्टरप्राइजेज प्रालिले अफर सञ्चालन गरेको थियो । शिवभक्तिले लोमस इन्टरप्राइजेजबाट बेनिली टिएनटी ३०० मोटरसाइकल किनेका थिए । शिवभक्तिले ४ रात ५ दिन थाइल्यान्ड भ्रमण गर्न पाउने जानकारी इन्टरप्राइजेजका प्रबन्ध निर्देशक अभिजित श्रेष्ठले दिए । आइतबार गोलप्रथाबाट भाग्यशाली ग्राहक छनोट गर्दा शिवभक्तिको नाम निस्किएको थियो । भाग्यशाली ग्राहक छनोट प्रक्रिया लोमस इन्टरप्राइजेजले आफ्नो फेसबुक पेजबाट प्रत्यक्ष प्रसारण गरेको थियो ।

  -समाधान

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।