• बाघको आक्रमणबाट लेखनाथमा दुई जना घाईते

  May 8, 2019     6:06 pm

  पोखरा २५ वैशाख । पोखरामा आज बाघको आक्रमणमा दुई जना घाईते भएका छन् ।

  पोखरा महानरपालिका ३० शिशुवा चोक र त्रित्याङ चोकमा जंगली जनाबर बाघ र मानिस जम्काभेट भई बाघले आक्रमण गर्दा सुनसरिको धरान घर भई हाल पोखरा महानगरपालिका ३० शिशुवा बस्ने वर्ष ४५ की टिका बहादुर लिम्बु र पोखरा महानगरपालिका ३० बस्ने वर्ष ५७ की राधिका आचार्य घाईते भएको प्रहरीले जनाएको छ।

  घाईतेको लेखनाथ सिटी अस्पतालमा उपचार भईरहेको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।