• हामी गर्न सक्छौ को सचेतनामुलक कार्यक्रम सम्पन्न

  April 29, 2019     10:21 pm

  पोखरा बैशाख १६।
  समाजमा सामाजिक काम गर्दै आएको संस्था हामी गर्न सक्छौ (We Can Do Helping Hands )ले पोखरा माहानगर २१ बाघमारा को शिशु निकेतन मा .वि मा अध्यानरत छात्राहरुलाई रजस्वला बारे सचेतनामुलक कार्यक्रम गरेको छ।

  साथै कार्यक्रम मार्फत महिनावारी हुदा प्याड कसरी प्रयोग गर्ने भन्ने जानकारी समते दिइएको थियो।कार्यकमा हामी गर्न सक्छौ का अदक्ष्य सोमनाथ अधिकारी कोषादक्ष एलिसा आर्चाय संस्थापक इन्दु खनाल को सहभागीता रहेको थियो।

  कार्यकमा कोषादक्ष एलिसा आर्चाय ले महिनावरी र सेनेटरी प्याडको बारेमा जानकारी दिनुभएको थियो। कार्यक्रम मार्फत ३० जाना छात्राहरु लाभानवित भएको हामी गर्न सक्छौ का संस्थापक जिवन आचार्य ले जानकारी दिनु भयो।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।