• अर्मलामा ५४ यूनिट रगत संकलन

  April 27, 2019     6:20 pm

  पोखरा, १४ वैशाख ।
  नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पोखरा–१६ उपशाखाले अर्मलामा आयोजित खुल्ला रक्तदान कार्यक्रममा ५४ युनिट रगत संकलन भएको छ । रिभर डेल वोर्डिङ स्कूलको व्यवस्थापनमा आयोजित खुल्ला रक्तदान कार्यक्रम जिल्ला रेडक्रस कास्कीका अध्यक्ष डोलराज पाण्डेको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको थियो । प्रमुख अतिथि पाण्डेले वर्षाको सिजनमा रगत अभाव वढ्ने हुनाले रक्तदान कार्यक्रमलाई विभिन्न ठाउँमा निरन्तरता दिन आवश्यक रहेको वताएका छन् ।

  रेडक्रस उपशाखा १६ का उप सभापति कमल शर्माको संयोजकत्वमा आयोजित कार्यक्रमको सभापति कुल प्रसाद भट्टराई र सञ्चालन सचिव तारा अधिकारीले गरेकि थिइन् । रिभर डेल स्कूलका प्राचार्य विजय गुरुङले स्वागत तथा शुभकामना व्यक्त गरेका थिए ।

  उपशाखा १६ ले ३८ पटक रक्तदान गर्ने राम वहादुर वानियाँ र राजेन्द्र कार्की यस्तै ३६ पटक रक्तदान गर्ने खिमलाल अधिकारी र ज्ञान बहादुर कार्कीलाई सम्मान प्रदान गरिएको संयोजक कमल शर्माले वताए ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।