• अनुपमको क्यालेन्डर विमोचन

  April 23, 2019     10:13 pm

  पोखरा, १० बैशाख ।
  अनुपम म्युजिक पोखराले नयाँ वर्ष २०७६ को क्यालेन्डर मङ्गलबार विमोचन गरेको छ । अनुपम म्युजिकका प्रमुख संरक्षक विरेन्द्र पालिखे, प्रेस स्वतन्त्रता सेनानी तथा लेखक बद्रीविनोद प्रतीक र नायक तारा बहादुर गुरुङले क्यालेण्डर विमोचन गरेका हुन् ।

  विमोचन पश्चात कार्यक्रममा बोल्दै अध्यक्ष पालिखेले सुरुदेखि नै अहिलेसम्म अनुपमसँगको सम्बन्ध सुमधुर रहेको भन्दै जीवन रहेसम्म अनुपमलाई सहयोग गर्ने प्रतिबद्धता जनाए ।

  त्यस्तै प्रेस स्वतन्त्रता सेनानी बद्रीविनोद प्रतीकले कुनै पनि ठाउँमा बोल्नु र लेख्नुअघि तयारीको आवश्यकता पर्नेमा जोड दिए ।

  अनुपम म्युजिकका प्रबन्ध निर्देशक अनुराग अधिकारीले छैटौं अनुपम सांगीतिक साँझको तयारीमा आफूहरु जुटेको बताउँदै विगतमा जस्तै सबैको साथको अपेक्षा गरे । सो अवसरमा संगीतकर्मी श्यामलाल श्रेष्ठ, गायक रामभक्त जोजिजू, सङ्गीतकार नवराज बराल, नायक तारा बहादुर गुरुङ, पोखरेली युवा सांस्कृतिक परिवारका अध्यक्ष प्रकाश ज्ञवाली, कलाकार कृष्ण मर्सानी लगायतले शुभकामना दिएका थिए ।

  सो अवसरमा अनुपमको १३५ औं समूहमा उद्घोषण तालिम लिएका ४० प्रशिक्षार्थीहरुलाई प्रमाणपत्र वितरण गरिएको थियो ।

  प्रशिक्षार्थीहरुका तर्फबाट भवानी लामिछाने, रेवती चापागाईं, मिस गण्डकी २०१८ की विजेता लक्ष्मी गुरुङ, कृष्ण लम्साल, योगा गौतम, पूर्णशोभा गुरुङ, केशव नेपाल, लाल कार्की अञ्जान, शिव गिरी, कृति लामिछाने, रोशन श्रेष्ठ, सिम्रन रेग्मी लगायतले बोलेका थिए । कार्यक्रमको सञ्चालन ईशु श्रेष्ठले गरेकी थिइन् ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।