• पोखरामा भीषण आगलागी, क्लव ९९ जलेर नष्ट आगो नियन्त्रणमा आउन सकेको छैन

  March 8, 2019     10:53 pm

  पोखरा, फागुन २४ ।
  पोखराको हल्लनचोक स्थित क्लब ९९ मा आगलागी भएको छ । केहि समय अघि (शुक्रबार राति ९ बजेपछि) देखि लागेको आगो नियन्त्रणमा आउन सकेको छैन । स्थानीयका अनुसार क्लब ९९ को तल्लो फ्लोर बर्गर क्याफेबाट आगो लाग्न सुरु भएको हो ।

  सिलिण्डर पड्किएपछि फैलिएको आगो माथिल्लो तल्लामा रहेको क्लब ९९ मा फैलिएको छ । अहिले दनदनी आगो बलिरहेको छ । एउटा दमकल पुगेर आगो निभाउन प्रयास गरेपनि पर्याप्त भएन । सो दमकल यतिबेला पानी लिन फर्किएको छ । बर्गर क्याफे माथि प्लाइउड रहेकाले पनि आगो फैलिन मद्धत पुगेको र माथिल्लो तल्ला पूर्ण रुपमा क्षति पुगेको छ ।

  घटनास्थलमा प्रहरी स्थानीय छन् । आगो निभाउन सकिरहेको अवस्था छैन । स्रोत डि एन एक्षतिको अवस्था थाहा हुन सकेको छैन । स्थानीय त्रासमा छैन । आगो फैलन सक्ने खतरा छ । थप विवरण आउन बाँकी ।स्रोत डि एन ए

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।