• बेगनास बिकास मंच पोखराको शुभकामना आदानप्रदान

  April 21, 2019     8:40 pm

  पोखरा, ८ बैशाख ।
  बेगनास बिकास मंच पोखराले शुभकामना आदानप्रदान एवं रमाइलो भेटघाट कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।शनिबार मंचले नयाँ बर्ष २०७६ को अबसर पारेर शुभकामना आदानप्रदान एवं रमाइलो भेटघाट कार्यक्रम सम्पन्न गरेको हो ।

  मंचका अध्यक्ष शुक्रराज कडेलको अध्यक्षतामा सप्पन्न कार्यक्रममा मंचका सल्लाहकार एवं प्राध्यापक बिश्वराज अधिकारी, सामाजिक अभियान्ता इन्दिरा शर्मा, समाजसेवी रामचन्द्र अधिकारी , संस्थापक चन्द बहादुर सुवेदी, मंचका कोषाध्यक्ष शिबराज अधिकारी लगायतले बोलेका थिए ।

  मंचका उपाध्यक्ष सिताराम कडेलले स्वागत गरेको कार्यक्रम मंचका सहसचिव बिकास कडेलले संचालन गरेका थिए । पोखराको बुद्धचोकमा सम्पन्न कार्यक्रममा पोखरा महानगरपालिका वडा नम्बर ३१ बेगनासमा जन्मघर भएर पोखराको विभिन्न ठाउँमा बसोबास गर्ने करिब १ सय जनाको सहभागीता रहेको थियो ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।