• तनुहुँ को रिसिङमा किराले टोक्‍दा ३ जाना घाईते

  April 20, 2019     7:03 pm

  बैशाख ७ ।
  तनुहुँ को रिसिङ गाउँपालिका ४ थप्रेकमा जंगलमा घाँस दाउरा काट्न जाने क्रममा खायो भन्ने मौरी जस्तो देखिने किराले शरीरको विभिन्न भागमा टोक्‍दा कमल बिक, टंक लाल बिक मन बहादुर बिक घाईते भएका छन।सामान्य उपचार पछि थप उपचारको लागि पोखरा ल्याइएको छ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।