• गण्डकी प्रदेश सभा रोड नदिपुरमा शंकास्पद बम, डिस्पोज गर्ने क्रममा नेपाल आर्मीका एक जवान घाइते

  April 18, 2019     8:07 am

  नेकपा विप्लवले आयोजना गरेको नेपाल बन्दका क्रममा गण्डकी प्रदेश सभा रोड नदिपुरमा शंकास्पद बम भेटिएको छ । बम डिस्पोज गर्ने क्रममा नेपाल आर्मीका एक जवान घाइते भएका छन् । डिस्पोज गर्न डेटोनेटर झिक्ने क्रममा हातमै पड्केर कालीभंजन गणका नायक धर्मबहादुर थापा घाइते भएका हुन । उनको हातमा चोट लागेको छ । घाइतेको उपचारका लागि अस्पताल लगिएको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।