• इपिएस मार्फत कोरिया गएका एक नेपाली को मृत्यु

  April 16, 2019     6:28 pm

  बैशाख ३ । रोजगारीको सिलसिलामा इपिएस मार्फत ८ बर्ष अगाडी कोरिया आएर छुंगछंग नाम्दो थाङ्जिन को हाप्तक एरिया मा काम गरिरहेको काठमाडौं निवासी बर्ष ४७ का ध्रुव भण्डारी को हृदयघात भएर उपचारको क्रममा अप्रिल ११ तारिक बिहिबार छनान स्थिति थान्कुक युनिभर्सिटी अस्पताल मा निधन भएको छ ।

  अत्यधिक दुखाइ भए पछि सुरुमा उहाँ ले काम गर्दै गरेको एरिया थान्जिन को एक अस्पताल मा साथी को सहयोग बाट उपचारकोलागि भर्ना गरिएको थियो ।

  पछि अवस्था नाजुक भएको भन्दै उक्त अस्पताल बाट छनान स्थित थान्कुक युनिभर्सिटी अस्पताल मा रिफर गरिएको थियो ।

  उनि शुरुमा इपिएस अन्तर्गत कोरिया आएर गत ३ वर्षदेखि बिना भिषा काम गर्दै आए का थिए । नेपाल मा उनका श्रीमती र चार जना छोराछोरी रहेको जनाएको छ । यस बारेमा नेपाली राजदुताबास र परिवारलाइ जानकारी गरिसकेको जानकारी छ।नेपालीकोरिया डटकमबाट

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।