• रत्यौली गीतमा मैदान आमा समुह प्रथम

  April 15, 2019     8:23 pm

  पोखरा बैशाख २ ।

  बाटुलेचौर स्थित हिमालय क्लवले आयोजना गरेको नवौं खुल्ला रत्यौली गीत तथा नृत्य प्रतियोगितामा मैदान आमा समुह प्रथम भएको छ ।

  विगत ९ वर्षदेखि निरन्तर रुपमा आयोजना भैरहेको प्रतियोगितामा गन्र्धव आमा समुह दोस्रो, नमुना आमा समुह हेम्जा तेस्रो, लुठो र नृत्य तर्फ बडहरवोट आमा समुह र चण्डिका आमा समुह उत्कृष्ट भएका छन् । विजयी समुहलाई गण्डकी प्रदेशका सासंद गायत्री गुरुङ, पुष्पा के.सी भण्डारी र क्लवका अध्यक्ष मोहन थापाले नगद पुरस्कार प्रदान गर्नुभयो । त्यस क्षेत्रका १६ वटा आमा समुहले सहभागिता जनाएको कार्यक्रममा समुहका अध्यक्षलाई सम्मान समेत गरिएको सचिव प्रकाश थापाले जानकारी दिनुभयो ।

  यसअघि प्रतियोगिताको उद्घाटन गर्दै सासंद गायत्री गुरुङले ऐतिहासिक भुमिको रुपमा परिचित बाटुलेचौर कला र संस्कृतिमा पनि धनी रहेको बताउनुभयो । कार्यक्रम संयोजक राजकुमारी बानियाँको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा सासंद पुष्पा के.सी भण्डारी, क्लव अध्यक्ष मोहन थापा, सहसचिव भीम गायक लगायतले कला र संस्कृति रहे मात्र राष्ट्रको पहिचान रहने बताए । रत्यौली हेर्न आसपासका क्षेत्रबाट स्थानियको बाक्लो उपस्थिती रहेको थियो ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।