• परिचय सहकारीको वार्षिकोत्सव तथा क्यालेण्डर विमोचन

  April 14, 2019     7:20 pm

  पोखरा वैशाख १।
  पोखराको न्यूरोडमा रहेको परिचय बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाले आफ्नो ७ औं वार्षिकोत्सव मनाएको छ । वैशाख १ गते एक कार्यक्रमका वीच सहकारीले वार्षिकोत्सव मनाएको छ ।

  वार्षिकोत्सवकै अवसरमा सहकारीले आफ्नो संस्थाको भित्ते पात्रो २०७६ विमोचन गरेको छ । सहकारीका अध्यक्ष दिपक तिमल्सिनाले भित्ते पात्रो विमोचन गर्दै क्यालेण्डर प्रचार प्रसार र बजार प्रवद्र्धनको ससक्त माध्यम रहेको बताए । वर्षभरिको कार्यक्रमलाई लागू गर्ने क्यालेण्डरले सहज गर्ने वताउँदै यसलार्य अनुसाशनको आधार पनि मान्नुपर्ने बताए ।

  सहकारीका उपाध्यक्ष यदुनाथ बञ्जाराले सहकारीमा कार्यरत सम्पूर्ण कर्मचारीको मनोवल उच्च राख्ने गरी निति निर्माण गरीने वताए । सहकारीका संचालक र कर्मचारीको लगनसिलता र इमान्दारिताले सहकारी र यसका सदस्यहरुको उन्नयन हुने विश्वास व्यक्त गरेका थिए । कार्यक्रमको संचालक सचिव वलराम वडालले गरेका थिए ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।