• कास्कीको निषेधाज्ञा खुकुलो, के गर्न पाइन्छ, के पाइँदैन (हेर्नुहोस)

  August 28, 2020     10:04 pm

  आयुष श्रेष्ठ, १२ भाद्र, पोखरा । कोरोना संक्रमण बढेपछि यसको रोकथाम र नियन्त्रणका लागि जिल्ला प्रशासन कार्यलय कास्कीले भदौ ३ गतेदेखि जारी गरेको निषेधाज्ञा खुकुलो बनाइएको छ ।

  पहिलो पटक भदौ ३ देखि ७ सम्म र दोस्रो पटक भदौ ८ देखि १२ सम्म निषेधाज्ञा जारी गरिएको थियो । दोस्रो पटक थपिएको निषेधाज्ञाको समय सकिन लाग्दा जिल्ला प्रशासन कार्यालय कास्कीले भदौ २० गतेसम्मका लागि सवारी साधन सञ्चालनमा जोरबिजोर प्रणाली लागु गर्दै निषेधाज्ञा खुकुलो बनाउने निर्णय गरेको हो ।

  प्रशासनले जिल्लामा जोर दिनमा जोर नम्बरका सवारी र बिजोर दिनमा बिजोर नम्बरका सवारी बिहान ६ बजेदेखि साँझ ८ बजेसम्म सञ्चालन गर्न पाउने जनाएको छ । पसलहरु विहान ८ बजेदेखि साँझ ६ बजे सम्म स्वास्थ्य सुरक्षा मापदण्ड पुर्याएर खोल्न पाइने छ । रेष्टुरेण्टलाई टेक अवे सेवा दिन पाइने भनिएको छ । तर रेष्टुरेण्टमै बसेर खानका लागि निषेध गरिएको छ ।

  शुक्रबार रातिदेखि निषेधाज्ञा सकिँदै थियो । तर, दिनहुँ मान्छे मर्ने क्रम बढेको र संक्रमित संख्या पनि बढेकाले निषेधाज्ञा पूर्ण रुपमा नहटाइएको बुझिएको छ । यो समयमा के गर्न पाइने । के पाइने हेर्नुहोस ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।