• कोरोना संक्रमणबाट ५ महिला र चार पुरुष गरि ९ जनाको मृत्यु

  August 27, 2020     10:26 pm

  ११ भदौ, काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को संक्रमणबाट ९ जनाको मृत्यु भएको पुष्टि भएको छ ।

  काठमाडौं, ललितपुर, बारा, कास्की, रुपन्देही, कपिलवस्तु, बाँके, धनुषा र पर्सामा एकएक जनाको मृत्यु भएको हो । मृत्यु हुनेमा ५ महिला र चार पुरुष छन् । यससँगै नेपालमा कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या १८९ पुगेको छ ।

  काठमाडौंको तारकेश्वर–११ का ४८ वर्षीय पुरुषको किस्ट अस्पतालमा मृत्यु भएको छ । कोरोनासँग मिल्दोजुल्दो लक्षण लिएर ७ भदौमा अस्पताल भर्ना भएका उनलाई कोरोना संक्रमण भएको ९ गते पुष्टि भएको थियो । संक्रमणका कारण निमोनिया भइसकेको उनको भेन्टिलेटरमा राखेर उपचारका क्रममा मृत्यु भएको हो ।

  ललितपुरकी ६५ वर्षीया कोरोना संक्रमित महिलाको पाटन अस्पतालमा मृत्यु भएको छ । उनी ९ गतेदेखि अस्पतालमा उपचाररत थिइन् । पोखरा–१२, कास्कीकी ३२ वर्षीया महिलाको पोखरा स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा मृत्यु भएको छ । श्वास प्रश्वासको समस्या लिएर ३२ साउनमा कास्की सेवा अस्पतालमा भर्ना भएकी उनलाई कोरोना संक्रमण भएको ७ भदौमा पुष्टि भयो । लगतै प्रतिष्ठानको कोभिड–१९ आइसोलेसन सेन्टरको आईसीयूमा सारिएको थियो ।

  रुपन्देहीको तिलोत्तमा–२ की ७० वर्षीया महिलाको कोरोना विशेष अस्पतालमा मृत्यु भएको छ । २६ साउनमा कोरोना पुष्टि भएकी उनलाई स्वास्थ्यमा समस्या भएपछि ३१ गते अस्पताल भर्ना गरिएको थियो । उनको प्लाज्मा थेरापी समेत गरिएको थियो । कपिलवस्तुका ५० वर्षीय पुरुषको कोरोना विशेष अस्पतालमा मृत्यु भएको छ । भदौ ५ मा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपछि अस्पताल भर्ना भएका उनको पछिल्लो समय भेल्टिलेटरमा उपचार भइरहेको थियो ।

  नेपालगञ्ज–७, बाँकेकी ७० वर्षीया महिलाको नेपलगञ्ज मेडिकल कलेज शिक्षण अस्पताल कोहलपुरमा मृत्यु भएको छ । दम बढेपछि ३ भदौमा नर्सिङ होममा भर्ना भएकी उनलाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपछि कोहलपुरमा रिफर गरिएको थियो । धोविनी–३ पर्साको ७२ वर्षीय पुरुषको नारायणी अस्पतालमा मृत्यु भएको छ । भदौ ८ मा भर्ना भएका उनलाई निमोनिया समेत भएको थियो ।

  सुर्वण–४ बाराका २३ वर्षीया महिलाको पनि नारायणीमै मृत्यु भएको थियो । ३३ हप्ताकी गर्भवती उनी ८ गते अस्पताल भर्ना भएकी थिइन् । भेल्टिलेटरमा राखेर उपचार गर्ने क्रममा उनको मृत्यु भएको छ । प्रादेशिक अस्पताल, जनकपुरधाममा बुधबार मृत्यु भएका धनुषाको मुपखयापट्टी मुसहरनिया–४ का ४५ वर्षीय पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । रुघाखोकी र ज्वरो आएपछि अस्पताल पुगेका उनको उपचार सुरु भएको केही घण्टामा नै मृत्यु भएको थियो ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।