• श्वासप्रश्वासमा समस्या देखिएपछि सञ्जय दत्त अस्पताल भर्ना, काेराेना रिपाेर्ट नेगेटिभ

  August 9, 2020     10:34 pm

  भारतीय फिल्म अभिनेता सञ्जय दत्त अस्पताल भर्ना भएका छन् । श्वासप्रश्वासमा समस्या देखिएपछि उनलाई मुम्बईको लिलावती अस्पतालमा भर्ना गरिएको हो ।

  ६१ वर्षीय अभिनेता दत्तलाई शरीरमा अक्सिजनको कमी भई सास फेर्न गाह्रो भएलगत्तै अस्पताल लगिएको थियो । अस्पताल भर्ना गरिएलगत्तै उनको कोभिड १९ परीक्षणका लागि स्वाव संकलन गरिएको थियो । भारतीय मिडियाहरूमा उल्लेख गरेअनुसार उनको कोभिड १९ को रिपर्ट नेगेटिभ आएको छ ।

  अस्पतालको आइसीयुको गैरकोभिड वार्डमा राखेर उनको थप उपचार भइरहेको छ । उनको स्वास्थ्य अवस्था स्थीर रहेको चिकित्सकहरूले जानकारी दिएका छन् । डाक्टरहरू उनको अक्सिजन स्तर एक्कासी खस्किएका कारण बुझ्नका लागि गरिएको परीक्षणको रिपोर्टको पर्खाइमा रहेका छन् ।

  स्वास्थ्यमा समस्या नआएको खण्डमा उनलाई भोलि अस्पतालबाट डिस्चार्ज गरिनेछ । दत्त हाल मुम्बईमा एक्लै बस्दै आएका छन् । लकडाउनका कारण उनकी श्रीमती र दुई बच्चाहरू विदेशमै रहेका छन् ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।