• नेपाली नयाँ बर्षमा अस्टे«लियामा कार्यक्रम नै कार्यक्रम

  April 11, 2019     7:50 pm

  पोखरा २८ चैत ।
  नेपाली नयाँ बर्ष २०७६ को अवसरमा अस्टे«लियामा नेपाली समुदाय बीचमा कार्यक्रम नै कार्यक्रम हुने भएका छन् ।
  अस्ट्रेलियाको क्वीन्सल्याण्ड राज्य स्थितका विभिन्न शहरहरुमा नेपालीहरु माझ शुभकामना आदान प्रदान गर्ने उद्देश्यले विभिन्न कार्यक्रमका आयोजना गरिएका छन् । यही आँउदो अप्रील १२ गते शुक्रबार नेपलीज एसोसिएसन अफ क्वीन्सल्याण्ड ले नयाँ बर्ष साँझ कार्यक्रमको आयोजना गरेको छ। कार्यक्रममा स साना नेपाली वाल वालिकाहरुबाट नेपाली राष्ट्रिय गान वाचन हुने नेपलीज एसोसिएसन अफ क्वीन्सल्याण्डका सचिव ज्ञानेन्द्र तिमिल्सिनाले जानकारी दिए । तिमिल्सिनाले कार्यक्रममा डान्सर राहुलको डान्स पर्मेमेन्स र गायक ओल्मोडा राना उप्प्रेतिको गायन प्रस्तुति रहने समेत बताए ।


  त्यस्तै अप्रील १३ तारिख शनिवारका दिन नेपाली पाठशाला नेपलीज ल्याड्डवेज एण्ड कल्चरल सेन्टर क्वीन्सल्याण्डको आयोजनामा सुटन्स विच र्पाक रेडक्वील्फमा पिकनिक तथा खेलकुदका कार्यक्रम हुने भएका छन् । विशेष गरीकन स साना बाल वच्चाहरु लाई लक्षित गरेर कार्यक्रमको आयोजना गरिएको नेपाली पाठशालाका डाइरेक्टर नारायण प्रसाद पन्थीले जानकारी दिए ।
  नेपाली नयाँ बर्षकै दिन विस्रवेनको स्पीड्डफिल्डमा बार वि क्यू कार्यक्रमको आयोजना गरिने भएको छ। एक आपसमा शुभकामना आदान प्रदान गर्नुका साथै परिचयात्मक कार्यक्रम समेत गरिने जानकारीमा आएको छ।


  यही आँउदो अप्रिल १४ तारिखका दिन एमपायर इन्टरनेशनल एजुकेशन एण्ड भिजा शर्भिेसेस ले डान्स पार्टीको आयोजना गरेको छ नेपाली गीत संगीतका विभिन्न नृत्य सगै डिजे रुजल र डिजे गोर्खाको प्रस्तुती रहने कार्यक्रम कोर्डिनेटर प्रकाश सुवेदीले जानकारी दिए ।


  त्यस्तै अप्रील २१ गते आइतबार कास्की समाज अस्टे«लियाले पहिलोपटक नवबर्ष शुभकामना साँझ गर्ने भएको छ। नव बर्षको शुभकामना सँगै बरिष्ठ लोकदोहोरी गायक बद्री पंगेनी, चर्चित गायक कर्ण दास, नायिका बेनिशा हमाल र गायक मार्कश दासको साँगितिक तथा साँस्कृतिक प्रस्तुती रहने आयोजक संस्थाका अध्यक्ष टीकाराम भुर्तेलले जानकारी दिए ।


  त्यस्तै अप्रील २३ तारिखका दिन विद्यार्थी तथा युवा पुस्ताहरुलाई लक्षित गर्दै विस्रवेनको टिभोलीमा नयाँ वर्ष सांगितिक तथा साँस्कृतिक कार्यक्रम हुने भएको छ। गायक स्वप्न सुमन, गायिका त्रिशला गुरुड्ड, गायक शुसान्त के.सी , गायक तथा संगीत एरेन्जर रोहित शाक्यका विभिन्न साँगितिक प्रस्तुतीहरु रहने नेप्ज विस्रवेनका अरुन तिवारीले जानकारी दिए ।


  नवबर्षलाई लक्षित गरेर विभिन्न कार्यक्रमहरु आयोजना गरिए सँगै कार्यक्रमलाई सफलतापुर्वक सम्पन्न गर्न भने आयोजकलाई चुनौतीको विषय बन्न सक्दछ । कार्यक्रमको व्यवस्थापन सँगै सफलताको लागि एक शसक्त र जुजारु टिमको अति नै आवश्यकता पर्दछ। कलेज, युनिभसिर्टी , असाइनमेन्ट पढाई, लेखाई तथा जागिरको दौडधुपका कारण अस्टे«लियाको समय व्यवस्थापन गर्न भने गाह्रो हुने गर्दछ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।