• займ онлайн

  रुकुमपश्चिम घ’टनाका दोषीलाई हदैसम्म का’रवाहीको माग

  June 30, 2020     10:20 am

  दलित समुदायका नेता तथा अधिकारकर्मीले रुकुमपश्चिम चौरजहारी नगरपालिका–८ मा भएको घ’टनाका दो’षीलाई हदैसम्मको का’रवाही गर्नुपर्ने माग गरेका छन् ।

  दलित समुदायका युवाहरुद्वारा लोकतान्त्रिक चोक, नयाँ बजार कीर्तिपुरमा आयोजित साक्षात्कारमा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) की नेत्री अञ्जना विसङ्खेले रुकुम घ’टनाका दो’षीलाई कुनै पनि राजनीतिक संरक्षण हुन नहुने बताइन् । दलित अधिकारकर्मी रेणु सिँजापतिले रुपन्देही, बाग्लुङलगायत देशका विभिन्न स्थानमा जातीय भे’दभाव तथा छु’वाछूतका घ’टनामा दलित समुदायको मृ’त्यु हुँदासमेत सरकारले दो’षीमाथि का’रवाही नगरेको गुनासो गरिन्। सो घ’टनामा छ जनाको मृ’त्यु भएको थियो ।,

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।