• займ онлайн

  बलिउड नायक सुशान्त सिंह राजपुतको पोष्टमार्टम रिपोर्ट सार्वजनिक

  June 25, 2020     3:57 pm

  बलिउड नायक सुशान्त सिंह राजपुतले जुन १४ तारिखमा आफ्नै घरमा झुन्डिएर आत्मह’त्या गरे ।

  तर, उनको आफन्तले भने उनको ह’त्या भएको भन्दै विरोध गरिरहेका छन् । उनीहरुले सीबीआइले यो घ’टनाको छानविन गर्नुपर्ने माग पनि गरेका थिए । निधन भएको ११ दिनपछि उनको पोष्ट’मार्टम रिपोर्ट सार्वजनिक भएको छ । रिपोर्टका अनुसार, उनको नि’धन झु’न्डिएपछि श्वास फेर्न गा’ह्रो भएर भएको देखिन्छ ।

  फाइनल पोष्ट’मार्टममा ५ जना डाक्टरको टिम सहभागी भएको थियो । रिपोर्ट अनुसार सुशान्तको निध’नमा छेडखानी भएको छैन । सुशान्तको निध’नपश्चात प्रहरीले २३ जनासँग बयान लिइसकेको छ । प्रहरीले सुशान्तको परिवार, साथी, म्यानेजर, टीमका सदस्य, घरमा काम गर्ने स्टाफ, प्रेमिका रिया चक्रवर्तीसँग बयान लिइसकेको छ । यस्तै, प्रहरीले यशराज ब्यानरसँग सुशान्तसँग चलचित्रका लागि भएको संझौताको कपी पनि मागिसकेको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।