• थप ३ सय २३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि, संक्रमितको संख्या ३२ सय नाघ्यो

  June 6, 2020     4:57 pm

  २४ जेठ, काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा थप ३२३ जनामा कोरोना भाइरस (कोभिड-१९) संक्रमण पुष्टि भएको छ । यससँगै कुल संक्रमितको संख्या ३२ सय पुगेको छ ।

  यस अघि कास्कीमा ३ जना कोरोना संक्रमित पुष्टी भएको छ । पोखरामा १ जना ५९ वर्षिय पुरुष र रुपा गाउँपालिकामा २ जना २३ र ३२ वर्षिय पुरुष गरि ३ जनामा कोरोना पुष्टी भएको हो ।

  यसैगरि स्याङ्गजाको वालिङ्ग नगरपालिका र हरिनास गाउँपालिकामा गरि १० जनामा कोरोना पुष्टी भएको छ । वालिङ्गमा ८ जना पुरुष र हरिनास गाउँपालिकामा २ गरि १० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टी भएको हो । यसैगरि बाग्लुङ्गको ताराखोला गाउँपालिकामा १ जना ३९ वर्षि पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टी भएको छ । नवलपरासी बर्दघाट सुस्ता पुर्व विनय त्रिवेणी गाउँपालिकामा ३ जना पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टी भएको छ । यो संगै गण्डकी प्रदेशमा कोरोना संक्रमितको संख्या ७५ पुगेको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।