• बि.टी कपको अन्तिम चारमा तारा, गैह्री, बि–१३ र रिलिजन फुटबल क्लब

  April 7, 2019     7:04 pm

  पोखरा, २४ चैत ।

  पोखराको पुरानो टुडिखेलमा जारी तेस्रो विरेन स्मृति १३ औं बि.टी कप सेभेन ए साईड फुटबल प्रतियोगिताको अन्तिम चारमा तारा फुटबल क्लब, ग्रह्री एफ.सी, बि–१३ र रिलिजन फुटबल क्लब प्रबेश गरेको छ ।

  रञ्जन मेमोरियल र तारा एफसी बिच आईतबार भएको पहिलो खेल गोलरहित बराबरीमा सकिएपछि ट्राईबेकरमा ५–४ को गोल अन्तरले मेमोरियललाई पराजित गर्दै तारा एफसी अन्तिम चारकोे यात्रा तय गरेको हो । उक्त खेलबाट म्यान अफ द म्याच तारा एफसीका गोल रक्षक अजित प्रजापति घोषित भए ।

  त्यस्तै फेदी एफसी र गैह्री एफसी बिच भएको दोस्रो खेल गोल रहित बराबरीमा सकिएपछि ट्राईबेकरमा ३–२ को गोल अन्तरले फेदी एफसीलाई पराजित गर्दै सेमिफाईनलमा प्रबेश ग¥यो । सो खेलबाट म्यान अफ ल म्याचबाट गैह्री एफसीका गोलरक्षक मुमिन तामाङ पुरस्कृत भए ।

  तेस्रो खेलमा बि­–१३ ले आयोजक बिटीलाई ३–० को गोल अन्तरले पाखा लगाउदै गैह्री एफसीसँगको भेट पक्का ग¥यो भने उक्त खेलबाट शिव थापा म्यान अफ द म्याचका हकदार बने । त्यसैगरी अन्तिम खेलमा रिलिजन एफसीले अल्फा एफसीलाई ४–१ को फराकिलो गोल अन्तरले पराजित गरेसँगै अन्तिम चारमा तारा एफसीको निम्तो पायो ।

  उक्त खेलबाट ह्याट्रिक गरेका हेमन गुरुङ म्यान अफ द म्याच घोषित भएको खेल संयोजक बिकास केसीले बताए । उनका अनुसार अन्तिम चारका खेल र फाईनल खेल सोमबार हुनेछ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।