• ड्राईभिङ्ग स्कुल संघ गण्डकीको राराताल भ्रमण सम्पन्न

  April 6, 2019     6:39 pm

  पोखरा, चैत्र,२३ ।
  ड्राईभिङ्ग स्कुल संघ गण्डकीको राराताल भ्रमण सम्पन्न भएको छ । एक साता लामो राराताल अबलोकन भ्रमण सकी भ्रमण टोली पोखरा आईपुगेको छ ।

  कर्णाली प्रदेशको मुगुजिल्लामा रहेको सबैभन्दा ठुलो तालको रुपमा रहेको राराको अबलोकनले आन्तरीक पर्यटन प्रबद्धनमा टेवा पु¥याएको भ्रमण पछि ड्राईभिङ्ग स्कुल संघका केन्दीय महासचिव तथा गण्डकी प्रदेशका अध्यक्ष उमेश सि.के.ले प्रतिकृया दिए । नेपालीहरुमा पछिल्लो समय घुमफिर गर्ने परम्पराको बिकास हुन थालेको छ ।


  भ्रमणको क्रममा टोलिले सुर्खेतको बुलबुल ताल, बि.स. १८९० सालमा गएको भुकम्पले क्षति पु¥याएको ऐतिहासिक काक्रेबिहार, चितवनको सिजि धाम लगायतका पर्यटकिय तथा धार्मिक स्थलहरुको पनि अबलोकन गरिएको थियो ।
  सो क्रममा ड्राईभिङ्ग स्कुल संघ, कर्णाली, ड्राईभिङ्ग स्कुल संघ ५ नम्वर प्रदेश संग अन्तकृयात्मक छलफल भएको थियो ।

  पछिल्लो समय यातायात बिभागले ड्राईभिङ्ग स्कुललाई दिदैै आएको अधिकार कटौती गरिएको बिषयमा भेटघाटको अबसरमा छलफल तथा आगामी रणनितिका बारेमा कुराकानी गरिएको भ्रमण टोलीका संयोजक तथा ड्राईभिङ्ग स्कुल संघ, गण्डकीका उपाध्यक्ष नारायण प्रसाद आचार्यले जानकारी दिए । भ्रमण टोलिमा २० जनाको सहभागिता रहेको थियो ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।