• नेपाली नयाँ बर्षमा अस्ट्रेलियामा शुभकामना साँझ हुने

  April 6, 2019     6:30 pm

  २३, चैत । नेपाली नयाँ बर्ष २०७६ को अवसरमा अस्ट्रेलियामा शुभकामना साँझ हुने भएको छ ।

  कास्की समाज अस्ट्रेलियाको आयोजनामा अस्ट्रेलियाको क्वीन्सल्याण्ड राज्यको व्रिसवेनमा शुभकामना साँझ हुन लागेको हो । स्थानिय समय अनुसार २१ गते आइतबार साँझ ५ बजे देखि रसियन सामुदायिक हल उलनगावामा कार्यक्रम हुने आयोजक संस्थाले जनाएको छ ।

  नयाँ बर्षको अवसरमा शुभकामना आदान प्रदानका साथै नेपालीहरु माझ परिचय सँग सँगै भाइ चाराको सम्बन्ध कायमका निमित्त कार्यक्रमको आयोजना गरिएको कास्की समाज अस्ट्रेलियाका अध्यक्ष टीकाराम भुर्तेलले जानकारी दिए ।

  शुभकामना साँझको लागि बरिष्ठ लोक दोहोरी गायक वद्री पंगेनी, चर्चित गायक कर्ण दास, नायिका बेनिशा हमाल र गायक मार्कस दास अस्ट्रेलिया आउने भएका छन् । उनीहरुले उक्त कार्यक्रममा विभिन्न साँगितिक तथा साँस्कृतिक प्रस्तुती राख्ने आयोजकले जनाएको छ ।

  संस्थाले कार्यक्रम सफल पार्नको निमित्त विभिन्न उपसमितिहरु गठन गरिएको कास्की समाज अस्ट्रेलियाका सचिव विमल न्यौपानेले जानकारी दिए ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।