• राप्रपा अध्यक्ष थापा भोलि पोखरा आउनुहुने

  April 5, 2019     10:22 pm

  पोखरा, २२ चैत।

  पूर्व उपप्रधानमन्त्री एवं राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी अध्यक्ष कमल थापा भोलि शनिबार पोखरा आउनुहुने भएको छ ।

  क्षत्री समाज नेपालको पोखरामा हुने तेस्रो केन्द्रीय महाधिवेशनलाई सम्बोधन गर्न उहाँ यहाँ आउन लाग्नु भएको हो ।

  राप्रपा अध्यक्ष थापासँगै पूर्व प्रधानमन्त्री एवं काँग्रेस सभापति शेरबहादुर देउवा, पूर्व उपप्रधानमन्त्रीहरु भीम रावल, चित्रबहादुर केसी र पूर्व प्रधानसेनापति रुक्माङ्गत कटवाल समेत सो कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्न आउन लाग्नुभएको हो ।

  राष्ट्रिय अखण्डता र जातीय सद्भावका निम्ति क्षत्री एकता, आजको आवश्यकतालाई आत्मसात गर्दै नेपाललाई सनातन हिन्दू राष्ट्र कायम गर्न क्षत्रीहरु एकजुट भइ अगाडि बढ्नुपर्ने माग समाजले गरेको छ ।

  नयाँ बजारस्थित प्रदर्शनी केन्द्रमा हुने उद्घाटन समारोह अघि चिप्लेढुंगादेखि ¥याली निस्कने जनाइएको छ । महाधिवेशन सफल पार्न क्षत्री समाज अध्यक्ष प्राडा चन्द्रबहादुर थापाको संयोजकत्वमा १५ वटा विभिन्न उपसमिति गठन गरिएको समाजका केन्द्रीय सचिव एवं प्रचारप्रसार संयोजक कृष्ण थापाले जानकारी दिनुभयो ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।