• एयरपोर्टमा जारी महायज्ञमा दानविर बढ्दै

  January 15, 2020     9:19 pm

  माघ १, पोखरा । पोखराको एयरपोर्टमा जारी अष्टधातु संकलन तथा श्रीमद्भागवत ज्ञान महायज्ञमा भक्तजन तथा दानविरहरुको सहभागिता दिनानुदिन बढ्दै गएको छ । अष्टधातु दाता पनि थपिदै गएका छन् ।

  महायज्ञमा बुधबार पोखरा–८ नागढुङ्गाका गुरुदत्त लामिछाने र उनको परिवार सर्वाधिक दान गरेको छ । लामिछाने परिवारले महायज्ञमा १ लाख ११ हजार १ सय ५५ रुपैयाँ दान गरेको हो । त्यस्तै बिरौटाका चन्द्रकान्त बरालले १ लाख १ हजार, गिता लामिछानेले १ लाख १ हजार, दुर्गा गिरीले १ लाख १ हजार, नागढुङ्गाका हरि श्रेष्ठ, कमल श्रेष्ठ, विज्ञान श्रेष्ठ र लक्ष्मी श्रेष्ठको परिवारले १ लाख १ हजार, पोखरा–९ का श्रीकृष्ण भण्डारीले १ लाख १ हजार, सुर्खेतका तिलबीर सेन्चुरीले १ लाख दान गरेका छन् ।

  नागढुङ्गाका लक्ष्मी गिरीले २५ हजार, राधिका पौडेलले १५ हजार, पोखरा–९ एयरपोर्टका महेश्वर रिमालले १५ हजार ५ सय, नागढुङ्गाका गंगाप्रसाद सुवेदी र खुमा सुवेदीले १५ हजार १ सय, पोखरा ९ का बलबहादुर अर्यालले १५ हजार, पोखरा–७ रत्नपुरीका तनीमाया केसीेले ६ हजार, नागढुङ्गाका राजदुर जोशिले ५ हजार ५ सय, सुसिल लामिछानेले ५ हजार दान गरे ।

  धार्मिक पर्यटकिय क्षेत्र देवघाटमा ३० फिट अग्लो अष्ठधातुको शंकर मूर्ती निर्माण अभियान सफल पार्नका लागि पोखरामा शुक्रबारदेखि उक्त ज्ञानमहायज्ञ शुरु भएको हो । देवघाट संरक्षण प्रतिष्ठान चितवनको आयोजना तथा नागढुङ्गा आमा समुह र एयरपोर्ट टोल विकास संस्थाको संयोजनमा महायज्ञ भएको हो ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।