• तनहुँको एनसेल टावरमा आ’गजनी

  January 12, 2020     3:32 pm

  तनहुँ । तनहुँको भिमाद नगरपालिका–५ मिर्छुलुङस्थित एनसेल टावरमा गए राति आ’गजनी भएको छ । अ’ज्ञात समूहले एनसेल टावरमा आ’गलागी गरेको इलाका प्रहरी कार्यालय भिमादले जनाएको छ । आ’गजनीबाट टावरको सबै उपकरण ज’लेर न’ष्ट भएको इलाका प्रहरी कार्यालय भिमादका प्रमुख प्रहरी नायब निरीक्षक भेषराज रेग्मीले जानकारी दिए । राति ११ बजे टावर बन्द भएको म्यासेज एनसेल कर्मचारीको मोबाइलमा आएको थियो । बिहान गएर हेर्दा टावर आ’गजनी भएको अवस्था भेटिएको बताइएको छ ।

  बिजुलीको मुख्य मिटरबाट लाइन का’टेर आ’गजनी गरेको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट भेटिएको छ । आ’गजनीबाट टावरको जेनेरेटर, ब्याट्री, टावरका तारलगायतका सामग्री ज’लेको प्रहरीले जनाएको छ । आ’गजनी कसले र किन गरेको भन्ने विषयमा थाहा नभएको र आ’गजनी गर्नेको खोजी कार्य तीव्र पारिएको प्रहरीले जनाएको छ । रासस

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।